Aktuality

O kráľa zimnej prípravy

Pozývame členov klubu k účasti na súťaži "O kráľa zimnej prípravy", ktorá sa uskutoční v termíne 1.10.2019 – 30.4.2020

Propozície súťaže o Krála zimnej prípravy na stiahnutie.

Verejná zbierka

Yacht Club Limar – Ráztocká zátoka podľa § 5 ods. 1 zákona č. 162/2014 Z. z. o verejných zbierkach v platnom znení, vyhlasuje VEREJNÚ ZBIERKU ktorej účelom podľa § 2 ods. 2 písm. j) zákona o verejných zbierkach je DOBUDOVANIE AREÁLU KLUBU - SOCIÁLNYCH ZARIADENÍ

Viac »

Limar Cup – Interpohár, 19. – 21. 7. 2019, Liptovská Mara

13.ročník už tradičného preteku Limar Cup – Interpohár bol  zároveň pretekom Slovenského pohára pre lodné triedy Optimist, Laser 4.7 a Laser Radial. Z celkového počtu 45 pretekárov pricestovalo 12 zo susedného Poľska. 

Viac »

Júnova regata 2019

Tohtoročná Júnova regata na Mare bola súčasťou SP pre viacero lodných tried. Na vode sa v sobotu v dobrom vetre preháňali opťáci, laseristi (L47), vaurienisti, sekundovali im ešte aj kajuťáci :) V nedeľu sa vetru nedarilo, slnku však áno, o zábavu nebola núdza Víťazom aj porazeným gratulujeme !

Fotky si môžete pozrieť tu, výsledky tu.

Viac »

6th Optimist No Limit Match Race

Počas prvého júlového víkendu sa uskutočnil už 6.ročník pretekov trochu iných ako obyčajne. V súbojoch jeden na jedného (Match Race) na plachetniciach Optimist si zmerali svoje sily nielen deti, ale aj ich rodičia. Pretekalo sa v 4 vekových kategóriách – do 15 rokov, od 16 do 30 rokov, do 31 do 45 rokov a nad 45 rokov. Titul Grand Champion tento rok vybojoval Viktor Mika. V rámci pretekov prebehlo aj 3.kolo Slovenského pohára v triede kajutové plachetnice. Vďaka sponzorskej podpore spoločnosti Axenta sa podarilo usporiadať preteky na veľmi dobrej úrovni.


Fotografie z akcie

Viac »

Májová regata - Bambino cup

Ďalšie, v poradí 3. kolo Slovenského pohára v triede Optimist sa konalo na domácej Liptovskej Mare.

Viac »

SEEOOC Palič 2019 – Limaráci bodovali

Ani tento rok sme nemohli chýbať na obľúbenej regate v srbskom Paliči (3. – 5. 5. 2019).
Preteky boli zároveň 1. kolom série pretekov SP v triede Optimist.

Viac »

Otwarte Mistrzostwa LOK – Gliwice

Neľakajte sa, stále ste na stranke YC Limar :) Názov tohto príspevku je názvom milých pretekov v Poľsku.

Viac »

Easter Regatta Portorož 2019

Ako tradične, aj tento rok sme sa zúčastnili na jednej z najväčších opťáckych regát v roku, Easter Regatte v slovinskej Portoroži.

Viac »

Zoznámenie sa s 29er

Ako ďalej, pán tréner...? Túto otázku si každý rok určite kladú viacerí, keďže optimisti po dovŕšení 15.roku prechádzajú na inú lodnú triedu, resp. aj tí, ktorým je opťák aj v nižšom veku pritesný :-)) 

 
 

Viac »

Rybnickie Regaty Żeglarskie...sezóna začala

Kým ostatní naši zverenci trénovali na domácej vode, pár optimistov a laseristov bojovalo 5.-7. apríla 2019 na poľskom Rybnickom jazere.

 
 

Viac »

Letné tábory základného jachtárskeho výcviku 2019

Chcete tráviť aktívne voľný čas na čerstvom vzduchu v objatí vetra, slnka a vody? Vyskúšajte jachting na Liptovskej Mare.

Viac »

2% z dane


Tak ako každý rok je tu opäť možnosť podpory rozvoja športovej činnosti klubu formou darovania 2% z dane z príjmu za rok 2018, resp. 1% z dane z príjmu právnickej osoby. Veríme, že sa nám aj v roku 2019 vďaka Vám podarí rozvíjať mladé športové talenty v klube.

Údaje pre vyplnenie vyhlásenia o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmu nájdete tu.
 

Viac »

Jarná brigáda

Dáva sa na známosť rodičom, členom a priateľom klubu, že 24.3.2019 od 10:00 sa v priestoroch Limaru uskutoční brigáda za účelom vypratania starých priestorov a prípravy areálu na ďalšiu sezónu.

Každá ruka a noha bude vítaná :)

Oliver jachtárom roka

Druhý februárový víkend sa v Ružomberku konalo Generálne zhromaždenie SZJ, na ktorom sa tradične oceňovali najlepší jachtári roka uplynulej sezóny.

Viac »

Valné zhromaždenie 13.4.2019

Termín Valného zhromaždenia je 13.4.2019 o 10:00. Bližsie informáie o mieste a programe Vám doručíme v priebehu mesiaca marec 2019. Tešíme sa na Vašu hojnú účasť.

Zimná príprava v plnom prúde

Zatiaľ čo plachty, sťažne, rahná oddychujú v lodenici, naše jachtárske nádeje nelenia.

Kondičku naberajú nielen vo fitku, telocvični a na plavárni, ale aj zasnežených svahoch či zamrznutej vode.
Že je to naozaj tak, si môžete pozrieť tu

Archív


VEREJNÁ ZBIERKA
NA DOBUDOVANIE AREÁLU KLUBU
(SOCIÁLNYCH ZARIADENÍ)

 


Prihlasovanie na preteky
Sign-up for regattas

 

Naši sponzori