Limar Cup – Interpohár, 19. – 21. 7. 2019, Liptovská Mara

13.ročník už tradičného preteku Limar Cup – Interpohár bol  zároveň pretekom Slovenského pohára pre lodné triedy Optimist, Laser 4.7 a Laser Radial. Z celkového počtu 45 pretekárov pricestovalo 12 zo susedného Poľska.

Napriek tomu, že počas celého týždňa na Liptovskej Mare krásne fúkalo a boli priam ideálne jachtárske podmienky, počas preteku nám už počasie až tak neprialo. Lodnej triede Optimist sa podarilo ešte v piatok odjazdiť 3 rozjazdy pri vetre okolo 5 m/s, v sobotu dve odštartované rozjazdy museli byť kvôli slabému vetru zrušené a neskôr nás silný dážď zahnal na breh. V nedeľu lodné triedy Laser 4.7 a Laser Radial odjazdili 1 a 4 rozjazdy.

Limarákom sa na domácej vode darilo – v lodnej triede Optimist si prvé miesto vybojoval Oliver Brestovský a tretie miesto Valika Kocanová, v lodnej triede Laser Radial sa na najvyšší stupienok pre víťazov postavil Sašo Miškov.

Ďakujeme sponzorom vďaka ktorým bolo možné zabezpečiť  pekné vecné ceny pretekárom vo všetkých kategóriách , ako aj ceny do tomboly.
 
Výsledky pretekov.
Fotogaléria návrat

VEREJNÁ ZBIERKA
NA DOBUDOVANIE AREÁLU KLUBU
(SOCIÁLNYCH ZARIADENÍ)

 


Prihlasovanie na preteky
Sign-up for regattas

 

Naši sponzori